پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی
 
شنبه 02 تير 1397 -

رای به سایت :
126
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 262 میعاد ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی
1
محبوب  
رای به خبر :
غرفه عفاف و حجاب
غرفه عفاف و حجاب

در روز پنجشنبه غرفه زیبای در بوستان زمزم با مشارکت پایگاه المختار برگزار گردید.
calendar
تاریخ : 1396/04/24 - 16:02

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی  حوزه 262 میعاد  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،در روز پنجشنبه مورخ 22 تیر ماه به مناسبت هفته عفاف و حجاب غرفه زیبایی با مشارکت مجموعه المختار از ساعت 17 الی 19:30 برگزار گردید.

در این غرفه از خانم ها دعوت بعمل آمد تا حجاب را امتحان کنند که مسئولین غرفه خانم ها را محجبه کرده و چادر را با ذکر صلوات بر روی سرآنها قرار داده و در آخر در مقابل آینه رفته و در خواست گردید تا حسشان را نسبت به چادر بیان کنند .در آخر پک فرهنگی شامل سی دی قسمت هایی از لاک جیغ تا خدا ،فلش کارت ،پیکسل دختران چادری،و شکلات به عزیزانی که حجاب را امتحان کردند اهدا شد و از آنها پذیرایی شد . هدف از برپایی این غرفه ایجاد تلنگر در بین جوانان مانتویی بود تا حتی یک بار حجاب را امتحان کنند تا پی به راحتی و زیبایی حجاب ببرند .

این غرفه در بوستان زمزم واقع در خیابان زمزم برگزار گردید و تا پایان تابستان هر پنجشنبه به عنوان طرح نشاط و تعالی در ساعت 17 الی 19:30 برگزار خواهد گردید .

در ادامه کارگاه گل بوته های دخترانه با موضوع دوست یابی و تقویت گفتن کلمه نه با سخنرانی خانم اسدی برگزار گردید.که 17 نفر از دختران نوجوان سطح 1 در این کارگاه شرکت کردند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 12017
اشرف اسدی


مطالب مرتبط