پایگاه مقاومت بسیج جندالله
 
شنبه 04 اسفند 1397 -

رای به سایت :
130
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 262 میعاد ›› پایگاه مقاومت بسیج جندالله
0
محبوب  
رای به خبر :
دیدار از پدر شهید مسلم طاهری به مناسبت ایام الله دهه فجر
دیدار از پدر شهید مسلم طاهری به مناسبت ایام الله دهه فجر

به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر جمعی از خواهران مجموعه جندالله دیدار خانواده ی شهید طاهری را در برنامه ی کار خود قرار دادند.
calendar
تاریخ : 1396/11/24 - 09:25

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج جندالله  حوزه 262 میعاد  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر جمعی از خواهران مجموعه جندالله به همراه شهلا ایوضخانی فرمانده محترم پایگاه  به دیدار  از خانواده ی شهید مسلم طاهری رفتند و با اهدا هدیه از ایشان تجلیل و قدر دانی به عمل آوردند.

 شهلا ایوضخانی گفت خداوند توفیق دهد تا وظیفه دینی خود را به خوبی انجام دهیم و خداوند ملت بزرگ ایران را که در برابر همه فشارها و هجمه‌های مختلف مقاومت کرده است کمک و هدایت خواهد کرد.

خواهر ایوضخانی با تأکید بر اینکه استقامت و ایستادگی ملت ایران، شهدا و خانواده‌های آنان و ایثارگران برگرفته از نام و مسیر امام حسین (ع) است گفت: این ایستادگی ملت ایران به خاطر ایمان و اعتقادی است که در دوره های مختلف به ویژه در دوران دفاع مقدس از خود نشان داده اند.

شهلا ایوضخانی با حضور در منزل شهید دوران دفاع مقدس، با تقدیر از فداکاری‌ها و ایثار شهدا و خانواده‌های شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس گفت: همه ی ما خود را مدیون خون شهیدان می‌دانیم.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15789
الهام میرزاییمطالب مرتبط