پایگاه مقاومت بسیج جندالله
 
جمعه 03 خرداد 1398 -

رای به سایت :
130
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای فرهنگی ›› حوزه 262 میعاد ›› پایگاه مقاومت بسیج جندالله
0
محبوب  
رای به خبر :
حضور گسترده بسیجیان در کنار همه آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس
قدس95

حضور گسترده بسیجیان در کنار همه آحاد مردم در راهپیمایی روز قدس

مردم روزه دار دارالشهدای تهران با شکوه تر از هر سال دیگر در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه خواستار پایان کشت و کشتار در این کشور شدند .
calendar
تاریخ : 1395/04/12 - 12:25

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج جندالله  حوزه 262 میعاد  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،مردم روزه دار دارالشهدای تهران نیز با شکوه تر از هر سال دیگر در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند، و در مسیر شماره دو که از مسجد جامع ابوذر آغاز میشد و مانند دیگر مسیر ها به میدان انقلاب و دانشگاه تهران ختم میشد راهپیمایی کردند و باری دیگر انزجار خود را از شیطان بزرگ و رژیم صهیونیستی اعلام کردند.
در این مراسم جمعی از مسئولین و مدیران منطقه و هزاران نفر از بسیجیان خواهر و برادر حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه حبیب ابن مظاهر به همراه آحاد مردم در راهپیمایی شرکت کردند و با سر دادن شعار های "مرگ بر اسرائیل"، "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر صهیونیسم" ضمن حمایت از مردم مظلوم غزه خواستار پایان یافتن کشت و کشتار در این کشور شدند  .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11564
کبری موسوی


tags
   قدس 95        خبر قدس 95        سایر محتوا قسم        پایگاه مقاومت بسیج جندالله        منطقه 17        زمزم        قدس        روز قدس 95    

مطالب مرتبط