پایگاه مقاومت بسیج جان نثاران مهدی(عج)
 
شنبه 04 اسفند 1397 -

رای به سایت :
14
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای ورزشی ›› حوزه 262 میعاد ›› پایگاه مقاومت بسیج جان نثاران مهدی(عج)
0
محبوب  
رای به خبر :
در فینال جام تختی سرحال نبودم
مهدی‌زاده:

در فینال جام تختی سرحال نبودم

فرنگی‌کار وزن ۱۳۰ کیلوگرم ایران گفت: در جام تختی خیلی سرحال نبودیم، زیرا در اردوی ماهشهر بیشتر نفرات تیم دچار آنفلوآنزا شدند.
calendar
تاریخ : 1396/11/07 - 15:33

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج جان نثاران مهدی(عج)  حوزه 262 میعاد  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،به نقل از خبر گزاری بسیج پرس بهنام مهدی‌زاده درخصوص سطح مسابقات جام تختی، اظهار داشت: مسابقات در سطح خوبی برگزار شد و کشتی گیران تیم ملی همگی آماده بودند و توانستیم به قهرمانی برسیم.

وی با بیان این که آلودگی هوای خوزستان ما را اذیت کرد، گفت: در این رقابت‌ها خیلی سرحال نبودیم، زیرا در اردوی ماهشهر بیشتر نفرات تیم دچار آنفلوآنزا شدند و واقعا روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. به همین دلیل نیز خود من و دیگر کشتی گیران نتوانستیم آن طور که باید کشتی بگیریم اما همه با غیرت کشتی گرفتیم و عملکرد خوبی داشتیم.

این کشتی گیر درباره رقابتش در فینال نیز عنوان کرد: در فینال کمی اذیت شدم که این هم به خاطر سرحال نبودن بدنم بود ولی تمام سعی و تلاشم را کردم تا خوب کشتی بگیرم. ما چند روز در ماهشهر تحت درمان بودیم.

وی درباره قوانین جدید در کشتی فرنگی نیز خاطر نشان کرد: وزن‌کشی در دو روز واقعا اذیت‌کننده است ولی قانون خاک خیلی خوب است.

مهدی زاده در پایان گفت: از مردم ماهشهر و تماشاگران خوزستانی بابت حمایت‌های‌شان و همچنین از کادرفنی برای زحمات شان قدردانی می‌کنم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11563
سحر حاجیلی


منبع : بسیج پرسمطالب مرتبط