پایگاه مقاومت بسیج شهدای خیبر
 
دوشنبه 30 مهر 1397 -

رای به سایت :
67
محبوب
صفحه نخست ›› سیاسی ›› حوزه 250 مبین ›› پایگاه مقاومت بسیج شهدای خیبر
2
محبوب  
رای به خبر :
برگزاری رزمایش مشترک با بسیج و سپاه پاسداران/۶ رزمایش تخصصی در سال ۹۴ برگزار می‌شود
امیر پوردستان در جمع خبرنگاران:

برگزاری رزمایش مشترک با بسیج و سپاه پاسداران/۶ رزمایش تخصصی در سال ۹۴ برگزار می‌شود

بسیج پرس - فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به رزمایش‌های نیروی زمینی در سال ۹۴، گفت: ۶ رزمایش تخصصی در مناطق جنوب شرق، شمال غرب و جنوب غرب تا پایان سال ۹۴ برگزار خواهیم کرد.
calendar
تاریخ : 1394/04/31 - 07:08

به گزارش خبرنگار قسم از پایگاه شهدای خیبر از حوزه 250 مبین به نقل از خبرگزاری بسیج پرس ؛ امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش عصر امروز در حاشیه دومین یادواره شهدای دانش‌آموخته دانشگاه افسری امام علی (ع) در جمع خبرنگاران عنوان کرد: اجازه بازرسی به هیچ فرد خارجی داده نمی‌شود و حرف‌هایی که رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود زده است، نشان می‌دهد که از توان نظامی جمهوری اسلامی ایران آگاهی ندارد و هر کس که بخواهد به ایران تعرض کند، پاسخ کوبنده‌ای دریافت می‌کند.

پوردستان با اشاره به رزمایش‌های نیروی زمینی ارتش در سال ۹۴، گفت: نیروی زمینی ارتش در سال ۹۴، شش رزمایش پیش‌بینی کرده است که در مناطق مختلف، اجرایی خواهد شد و اغلب در مناطق جنوب شرق، شمال‌غرب و جنوب غربی برگزار می‌شود.

فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: اغلب این رزمایش‌ها تخصصی هستند و سعی می‌کنیم در هر رزمایشی روی یک تخصص خاصی تمرکز کنیم.

وی ادامه داد: ضمن اینکه در این رزمایش‌ها قرار شده است یک رزمایش مشترک با بسیج و سپاه پاسداران برگزار کنیم و یک ظرفیت عملیاتی و آموزشی خوبی را بکار بریم.

پوردستان تصریح کرد: در این رزمایش‌ها ما قابلیت‌هایمان را در یک صحنه واقعی ملاحظه خواهیم کرد و قابلیت‌های رزمی‌ خود را مطابق خواسته قرارگاه مرکزی خاتم، ارتقا خواهیم داد.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4984


منبع : بسیج پرس


مطالب مرتبط