پایگاه مقاومت بسیج ثارالله(ع)
 
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -

رای به سایت :
122
محبوب
صفحه نخست ›› سبک زندگی ›› حوزه 250 مبین ›› پایگاه مقاومت بسیج ثارالله(ع)
1
محبوب  
رای به خبر :
 برگزاری دورۀ ارتقای سواد رسانه ای در مجتمع فرهنگی شهدای ابوذر
برگزاری دورۀ ارتقای سواد رسانه ای در مجتمع فرهنگی شهدای ابوذر

دورۀ ارتقای سواد رسانه ای ویژۀ تمامی اعضای بسیجی پایگاه ها و حوزها ی تابع ناحیۀ حبیب ابن مظاهر در مجتمع فرهنگی شهدای ابوذر برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/05/23 - 22:13

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج ثارالله(ع)  حوزه 250 مبین  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،جلسۀ ارتقای سواد رسانه ای روز دوشنبه مورخ 23 مردادماه از ساعت 16 الی 18 با حضور تمامی بسیجیان محترم پایگاه ها و جناب آقای بصیری در مجتمع فرهنگی شهدای ابوذر به اجرا درآمد.

این محفل با قرائت استاد گرانقدر آغاز به کار کرد و مجری حاضر در این جلسه، از جناب آقای بصیری دعوت نمودند و ایشان دربارۀ مسائل مهمی همچون سوء استفادۀ دشمن از نقاط ضعف ما مردم، و راهکارهای شیطانی شان سخنرانی کردند.

از جمله مسائل مهم ایشان بحث راجع به هزینه هایی بود که دشمنان ما همانند داعش در کار های رسانه ای خود انجام می دهند و به علاوه اینکه ما از رسانه ها استفادۀ درستی نداریم و ااطلاعاتی دربارۀ اعداد و ارقام در عصر کامپیوتر در اختیار حضار قرار دادند ؛ برای مثال حدود 80 درصد مردم ایران آنلاین هستند یا اینکه 25 میلیون مخاطب بازی های اینترنتی داریم.

ایشان سعی داشتند که به ما یادآوری کنند که رسانه ها نبایند ما را از هدف اصلی دور کند و نباید آنها را مرجع زندگی خود قرار دهیم و سبک زندگی خود را با آن هماهنگ نکرده بلکه بدانیم که رسانه ها صرفاٌ ایولوگی و تجاری هستند.

در این دوره کلیپی دربارۀ خبرنگاری که در مزار شریف شهید شده بودند، پخش شد و از خبرنگاران که نمایندۀ حوزه ها بودند تقدیر شد و در انتها از تمامی حضار پذیرایی شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17513
شقایق مرادیمطالب مرتبط