پایگاه مقاومت بسیج قدس رضوی
 
شنبه 03 فروردين 1398 -

رای به سایت :
81
محبوب
صفحه نخست ›› عکس اقتباسی ›› حوزه 248 ایمان ›› پایگاه مقاومت بسیج قدس رضوی
0
محبوب  
رای به خبر :
برجام
برجام

بحران سازی و فضاسازی منفی روانی ممنوع!!
calendar
تاریخ : 1397/03/07 - 14:12

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج قدس رضوی  حوزه 248 ایمان  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،

در روزهای گذشته و پس از خروج آمریکا از برجام و در پی تهدیدهای مکرر آمریکا، گاهاً مشاهده می شود که در برخی محافل رسانه ای و سیاسی در مقالات و مصاحبه هایی که هست خواسته یا ناخواسته، این گونه القا می شود که نظام وارد یک شرایط #بحرانی و #خطرناک در حوزه داخل و سیاست خارجی شده است.

1⃣اصلاً این گونه نیست. شرایط حاکم پس از خروج آمریکا از برجام یک شرایط #خاص و #حساس است نه بحرانی و خطرناک.

2⃣آن ها که می گویند اوضاع بحرانی و خطرناک است نسبت به معنای واقعی بحران اطلاعات کافی ندارند.

3⃣این تحریم و شرارت ها و تهدید به حملات نظامی و ایجاد تنگناهای اقتصاد و چنین و چنان می کنم های آمریکا در طول این چهل سال حتی بدتر و دامنه دارتر از امروز وجود داشته است. لذا اگر تهدیدات کاخ سفید را به منزله ایجاد یک شرایط بحرانی در کشور تلقی کنیم با این حساب باید گفت این نظام چهل سال شبانه روز در بحران بوده است که این سخن بیهوده ای است. چون وجود بحران یعنی ایجاد بن بست و ایستایی در یک جامعه.

4⃣باید توجه داشت پیامدهای ناشی فضاسازی روانی و ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه آن قدر که بحران ساز است تهدیدات آمریکا بحران ساز نیست.

5⃣مسیر پیش روی نظام به سمت رشد و پیشرفت و رسیدن نمی گوییم مسیر صاف و همواری است؛ این مسیر مملو از دست انداز و فراز و نشیب است. همچنان که پیش از این بوده است. دست و فراز و نشیب دلیلی بر توقف نیست. نظام کماکان در حال حرکت است.

امروز جامعه و کشور با وجود کثرت در آرا و دیدگاه ها و تنوع نظرات به وحدت و همدلی نیاز دارد. با اتحاد و همدلی و امیدواری به آینده و اتکا به خدای متعال می توان بر مشکلات کنونی و پیش رو غلبه کرد.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 11446
شهناز منظوریمطالب مرتبط