پایگاه مقاومت بسیج شهید محبی مراد
 
یکشنبه 29 مهر 1397 -

رای به سایت :
218
محبوب
صفحه نخست ›› دین و اندیشه ›› حوزه 251 علی بن ابی طالب ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید محبی مراد
1
محبوب  
رای به خبر :
به آمنه بنت وهب، خدا عطا کرده پسر  پسر چه گویم که به خلق، خدا عطا کرده پدر  میلاد پیامبر رحمت، تاج آفرینش بر مسلمین جهان خجسته باد. . .
میلاد نبی اکرم مبارک

به آمنه بنت وهب، خدا عطا کرده پسر پسر چه گویم که به خلق، خدا عطا کرده پدر میلاد پیامبر رحمت، تاج آفرینش بر مسلمین جهان خجسته باد. . .

نور حیّ سرمدی یا رسولَ الله از همه سرآمدی یا رسولَ الله سیدی خوش آمدی یا رسولَ الله تو رسولِ دو سرایی،جلوه ی روی خدایی جان مایی مصطفایی
calendar
تاریخ : 1396/09/14 - 06:29

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید محبی مراد  حوزه 251 علی بن ابی طالب  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،
با فرا رسیدن ربیع الاول و ایام ولادت حضرت ختمی مرتبط، محمد مصطفی (صلّی الله علیه و آله و سلّم) بار دیگر شمیم دل انگیز رسالت و نسیم آرام بخش عترت در جهان اسلام می وزد و نام و یاد پیامبر اعظم، همگان را به عصر نبوت رهنمون می شود، روزگاری که هیچ آرمانی جز اعتلای توحید، پیش برد اسلام و زندگی مسلمانی در کار نبود ، پیامبر آمده بود تا سخن توحید را به شعار گیتی تبدیل کند و تفرقه و تشتت را از میان بردارد. پیامبر گرامی اسلام (صلّی الله علیه و آله و سلّم) با حضور پر برکت خود جهان هستی را معنایی دیگر بخشید و مردم مظلوم و آزاده سراسر گیتی را از انوار ملکوتی اسلام عزیز ، دین رحمت و شفقت ، صلح و عدالت و الهام دهنده و روشنایی بخش بهره مند ساخت.وحدت و یکپارچگی مسلمانان و لزوم اتحاد و همدلی میان ایشان، از دستاوردهای دین مبین اسلام و آموزه های اسلامی و فرهنگ قرآنی است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18950
اسماعیل محسنی


مطالب مرتبط