پایگاه مقاومت بسیج شهید سلطانی
 
شنبه 02 تير 1397 -

رای به سایت :
140
محبوب
صفحه نخست ›› سایر محتوای عکس ›› حوزه 251 علی بن ابی طالب ›› پایگاه مقاومت بسیج شهید سلطانی
4
محبوب  
رای به خبر :
پویش مردمی
پویش مردمی

پویش مردمی "من بسیجی ام" درمدرسه دبیرستان شهدان کربلایی همزمان با هفته دفاع مقدس آغاز شده و تا هفته بسیج ادامه دارد.
calendar
تاریخ : 1395/08/04 - 08:18

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج شهید سلطانی  حوزه 251 علی بن ابی طالب  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،پویش مردمی من بسیجی ام به همت بسیجیان منطقه 17 تهران، همزمان با هفته دفاع مقدس از نمایشگاه فرزندان روح الله (ره) در جوار مزار پنج شهید گمنام بوستان ابوذر دارالشهدای تهران شکل گرفته و تا هفته بسیج ادامه دارد.

ثنایی دبیر این پویش گفت: پویش مردمی من بسیجی ام لبیک به ندای سردار سلیمانی است که ۲۵ شهریور امسال خود را  "سرباز صفر ولایت و نظام جمهوری اسلامی و ملت شجاع و عزیزتر از جان" معرفی کرده است. این حرکت لبیک به مظلومیت شیخ زکزاکی در زندان های نیجریه، همدردی با کودکان و نوجوانان و مردم مظلوم یمن و عراق و سوریه و لبیک به تمام مستضعفان جهان و لبیک به ندای ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای (مدظله العالی) است که تا آخرین قطره خون و آخرین فشنگ سلاح و قلم خود پای آرمان های انقلاب و امام و رهبری خواهیم ایستاد.

وی گفت: در این راه سعی خواهیم کرد بر مفاهیم بنیادین یک بسیجی تکیه کرده و با این مفاهیم غنی و استوار در جهت تربیت و آموزش و ارتقاع جوانان و نوجوانان تاثیر گذار باشیم. در پویش مردمی من بسیجی ام سعی شده بدون در نظر گرفتن تفاوت های قومی و زبانی و حتی جناح بندی های سیاسی حداکثر افراد جامعه در بر گرفته شود و علاقه مندان می توانند به این پویش بپیوندند.

برای عضویت در کانال تلگرام این پویش اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده تصاویر بیشتر در صفحه اینستاگرام این پویش اینجا کلیک کنید.

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13680


مطالب مرتبط