رای به سایت :
1909
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
سه شنبه 01 آبان 1397 -
زیارت سرزمین های راهیان نور باعث رشد معنوی انسان می شود/شیوه زندگی و اخلاق شهدا را به عنوان الگو  در زندگی به کار بندیم
معاون اجرایی سپاه در بازدید از اسکان ناحیه حبیب:

زیارت سرزمین های راهیان نور باعث رشد معنوی انسان می شود/شیوه زندگی و اخلاق شهدا را به عنوان الگو در زندگی به کار بندیم

سرهنگ اصحاب کریمی معاون اجرایی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) با بیان اینکه زیارت سرزمین های راهیان نور باعث رشد معنوی انسان می شود اظهار داشت: شیوه زندگی و اخلاق شهدا را به عنوان الگو در زندگی به کار بندیم.
calendar
تاریخ : 1395/12/29 - 19:21
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،سرهنگ اصحاب کریمی معاون اجرایی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) در مصاحبه در حاشیه بازدید از محل اسکان ناحیه حبیب ابن مظاهر در هویزه و در با خبرنگار قسم ضمن عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین ایام سال نوروز گفت: امسال آغاز و پایانش منور شده به نام مادر شیعیان حضرت زهرا (س) که انشالله سال سرشار از امید و سربلندی برای ملت ایران رقم بخورد.

وی در ادامه توضیحاتی در مورد راهیان نور و زیارت از این سرزمین ها داد و گفت: هر انسانی با هر شخصیتی از دانشجو گرفته تا مسئولین و با هر تفکری که در این سرزمین ها پای میگذارد به زانو در می آید و بر قدمگاه و قتلگاه شهیدان بوسه میزند این نشانه شان و منزلت بالای شهیدان در پیشگاه سید الشهدا حضرت اباعبدلله الحسین(ع) است.

معاون اجرایی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) ادامه داد: ما با حضور در این سرزمین ها که خاک آن مخلوط با خون پاک شهیدان است و هنوز زیر این خاک ها بسیاری از بدن های مطهر شهدا قرار دارد می توانیم شیوه زندگی و اخلاق شهدا را به عنوان الگو برای خود و خانواده خود قرار دهیم.

وی در ادامه هدف از برگزاری اینگونه برنامه ها را تجدید میثاق با شهدا و امام شهدا(ره) و همچنین آشنایی با فرهنگ ایمان و شهادت در سرزمین های عملیاتی جنوب کشور  دانست و اظهار داشت: راهیان نور در روحیه انسان ها تاثیر بسزایی دارد.

سرهنگ اصحاب کریمی ادامه داد پای گذاشتن در این سرزمین ها در جهت احیای روح و جان آدمی است و  تاثیر اینگونه زیارت ها در زندگی زائران به مرور زمان نمایان خواهد شد.

وی گفت: ما اگر بخواهیم تفکر دهه شصت رو به این جماعت نسل سومی انتقال بدیم باید بیاییم فضای راهیان نور را ایجاد کنیم و راویان زمان جنگ که آن دوران را لمس کردن استفاده بکنیم.

معاون اجرایی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) در پایان اذعان داشت: حوزه ها و پایگاه های مقاومت باید تمام تلاششان در این کار عظیم و پربرکت به کار بندند تا این حرکت هر چه باشکوه تر از قبل برگزار شود که انشالله تاثیرش رو هم خواهد گذاشت.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1374


مطالب مرتبط