رای به سایت :
1909
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
سه شنبه 01 آبان 1397 -
اهداء 40 کمک جهیزیه به نوعروسان منطقه17/برپایی درمانگاه چشم پزشکی شهدای مدافع حرم
فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر خبر داد:

اهداء 40 کمک جهیزیه به نوعروسان منطقه17/برپایی درمانگاه چشم پزشکی شهدای مدافع حرم

سرهنگ احسان خسروی فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر گفت: در ایام الله دهه فجر برنامه های متنوعی در زمینه های فرهنگی، محرومیت زدایی و ... در سطح منطقه 17 برگزار شده است و ادامه نیز دارد.
calendar
تاریخ : 1395/11/20 - 13:44
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،سرهنگ احسان خسروی فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر در مصاحبه با خبرنگار قسم ضمن عرض تبریک به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر گفت: امسال در سطح منطقه 17 بخصوص در مساجد و پایگاه ها برنامه های متنوع فرهنگی برگزار شده است.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت های فرهنگی و محرومیت زدایی ناحیه حبیب ابن مظاهر در سطح منطقه دارالشهدای تهران گفت: از مهمترین برنامه های برگزار شده در ایام الله دهه فجر میتوان به برپایی درمانگاه چشم پزشکی،اهداء کمک جهیزیه به نوعروسان و همچنین برنامه هم عهدی دانش آموزان منطقه با شهدا و امام شهدا(ره) اشاره کرد.

فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر ادامه داد: درمانگاه چشم پزشکی به مدت دو روز و ویژه محرومین و کم بضاعتان منطقه برپا شده است که با حضور متخصصان و چشم پزشکان به صورت رایگان ویزیت می شوند همچنین با تشخیص پزشک دارو و عینک و یا حتی به عمل جراحی نیز رایگان انجام خواهد شد.

وی اشاره ای نیز به تهیه جهیزیه توسط بسیجیان و خیرین داشت و افزود: امروز نیز حدود 40 جهیزیه به نوعروسان منطقه نیز اهداء می شود که شامل اقلام ضروری و مورد نیاز منزل می باشد.

سرهنگ احسان خسروی دیگر برنامه در حال برگزاری را هم عهدی دانش آموزان با شهدا و امام راحل ذکر کرد و اظهار داشت: یک دوره از آن برگزار شده است و هفته آینده دوره دوم آن برگزار می شود.

فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر در پایان گفت: در هر دوره حدود هزار نفر از دانش آموزان به مزار شهدای بهشت زهراء اعزام می شوند که با برنامه های مختلف از جمله روایت گری همراه است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 13756
وحید حسن زاده


مطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
سردبیر قسم
1395/11/20 - 17:53
با سلام و خسته نباشید
خبر شما در کانال تلگرام سایت اصلی قسم ( Ghasam_ir@ ) انتشار یافت.