رای به سایت :
1917
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
واقع نگاری مهمترین وظیفه خبرنگار در دنیای امروز است
جانشین فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر:

واقع نگاری مهمترین وظیفه خبرنگار در دنیای امروز است

سرهنگ احسان خسروی جانشین فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر اذعان داشت: خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع رسانی در افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت های موجود آشنا می کنند.
calendar
تاریخ : 1394/05/15 - 16:32
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از ناحیه حبیب ابن مظاهر،سرهنگ احسان خسروی جانشین فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر در مصاحبه با خبرنگار قسم در آستانه 17 مرداد "روز خبرنگار" را به تمامی خبرنگاران مخصوصا خبرنگارای دارالشهدای تهران تبریک گفت.

وی با بیان اهمیت کار خبرنگاری در دنیای امروز اظهار داشت: خبرنگاران سربازان عرصه اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی هستند که جامعه را با حقایق و واقعیت های موجود آشنا می کنند، انعکاس و بازتاب حقایق و واقعیتها در جامعه مرهون تلاشهای بی وقفه اصحاب رسانه است.

جانشین فرمانده ناحیه حبیب ابن مظاهر اذعان داشت: خبرنگار با جوشش و پویش اخبار و اطلاعات و تلاش برای اطلاع رسانی و آگاهی زنده است و با فرهنگ سازی و خبر رسانی در عرصۀ رسانه و تحول در افکار عمومی، حیاتی دوباره می یابد. خبرنگار در گرما و سرما و در آرامش و شورش و در هر جا و هر مکانی در راستای تکالیف حرفه ای خویش حضور یافته و نقش آفرین است.

وی همچنین حرفه خبرنگاری را از مشاغل سخت و زیان آور دانست و اظهارداشت: فشارهای روحی، روانی و استرسهای شغلی در حرفه خبرنگاری یکی از مخاطرات مهم این حرفه است.

انتهای پیام//


 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1374


tags
                           جانشین فرمانده ناحیه حبیب        خسروی                ناحیه حبیب ابن مظاهر        ناحیه مقاومت بسیج حبیب        ناحیه حبیب        دارالشهدای تهران        منطقه17            

مطالب مرتبط