رای به سایت :
86
محبوب
حوزه 251 علی بن ابی طالب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
شنبه 30 تير 1397 -
متن پیام تشکر فرمانده برتر حوزه مقاومت بسیج251علی ابن ابیطالب
متن پیام تشکر فرمانده برتر حوزه مقاومت بسیج251علی ابن ابیطالب "ع" از بسیجیان با اخلاص و انقلابی پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی

متن پیام تشکر فرمانده برتر حوزه مقاومت بسیج251علی ابن ابیطالب "ع" از بسیجیان با اخلاص و انقلابی پایگاه مقاومت بسیج شهید بهشتی به پاس زحمات یکساله و به جهت انتخاب برترین فرماندهی در سطح پایگاه های تابعه حوزه مقاومت...
calendar
تاریخ : 1396/06/14 - 14:28
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 251 علی بن ابی طالب  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ، متن پیام برادر بسیجی آقای جواد متین بدین شرح است:

بنام خدا
 
دوستان عزیز، رفقای خوبم
خانواده های عزیز مسجد تا حرم
برادران و خواهران عضو خانواده بزرگ
بسیج مسجد امام رضا (ع)
 
سلام علیکم
هر چند متن کمی زیاده
ولی إن شاءالله حوصله کنید کامل بخونید
 
 
انتخاب پایگاهمون بعنوان برترین پایگاه ، بهونه ای شد تا هم این موفقیت رو تبریک بگم و هم اینکه بدون تعارف و خالصانه عرض میکنم وجود تک تک عزیزان پایگاهه که کنار هم یه جمع خوب و باصفا رو ایجاد کرده و وقتی واقع بینانه به حقیقت های جمع خوبمون نگاه می کنیم همه ش صفا و‌محبت و برادری می بینیم.
 
از صمیم قلبم میگم که منِ کمترین که عنوان پرافتخار فرمانده پایگاه رو یدک میکشم قطعاً کمترین نقش رو در این موفقیت بزرگ دارم و این حاصل زحمات تک تک شما عزیزانه.
 
از نونهالان عزیز بسیج نوجوانان گرفته تا بچه های خوب و باصفای راهنمایی و دبیرستانی و جوانان که حضور پرشور و نشاطشون توو مسجد ، نشانه یه پایگاهه پویاست، پایگاهی که معلومه به فکر زنده بودن در سالهای آینده شه و هیچوقت یادش نمیره که این امانت ، حالا حالا ها باید دست بدست بشه تا نسلهای آینده.
 
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 18274


مطالب مرتبط