رای به سایت :
559
محبوب
حوزه 250 مبین
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
سه شنبه 28 اسفند 1397 -
هیئت عاشقان ولایت حوزه 250 مبین
هیئت عاشقان ولایت حوزه 250 مبین

به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی ،حوزه 250 مبین همایش هیئت عاشقان ولایت را برگزار کرد.
calendar
تاریخ : 1397/02/15 - 18:18
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 250 مبین  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی حوزه 250 مبین ،هیئت عاشقان ولایت را با حضور رابط نمایندگی بسیج خواهران ناحیه حبیب ابن مظاهرخانم گودرزی ومربیان حلقه های صالحین و فرماندهان واعضای شورای پایگاه ها و حوزه 250 مبین را درروز سه شنبه 11اردیبهشت 97 از ساعت 14:30 الی 16 در سالن اجتماعات حوزه 249 المهدی (عجل الهه تعالی فرجه) برگزار کرد.

در ابتدای شروع جلسه آیاتی چند از قرآن کریم  قرائت شد و سپس مسئول عقیدتی و سیاسی حوزه 250 مبین در مورد هفته عقیدتی و برنامه های در نظر گرفته شده در این جلسه توضیحاتی دادند.

هفته عقیدتی بسیج همزمان است باهفته معلم که در آموزش و پرورش در چنین روزی از معلمین و زحمت کشان حوزه تعلیم و تربیت تقدیر و تشکر می شود.

به همین مناسبت نیز در بسیج نیز در این هفته با برگزاری نشست های مختلف از مربیان حلقه های صالحین و مسئولین عقیدتی پایگاه ها تقدیر می شود.به همین منظور از فرماندهان پایگاه های تابعه خواسته شده تا مربیانی که در حوزه های تربیتی ،عقدیتی و سیاسی از بقیه فعالتر بوده اندو همچنین مبلغان مذهبی برگزیده  را به حوزه معرفی کنند تا مورد تقدیر قرار گیرند.البته از بقیه مربیان پایگاه ها به نوبه خود در همان پایگاه ها توسط فرماندهان تقدیر خواهد شد.

برنامه هیئت عاشقان ولایت نیز به مناسبت تقارن با اعیاد شعبانیه در همین جلسه و با سخنرانی خواهر ملک زاده از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار می شود.

 

سخنران این جلسه خواهر ملک زاده از اساتید حوزه و دانشگاه و متخصص در امور فرهنگی طی سخنانی در مورد ظهور منجی آخر الزمان و چگونگی آمادگی جهت ظهورمنجی سخن گفتند.

در ادامه با حضور مسئول عقیدتی و سیاسی ناحیه حبیب ابن مظاهر از معلمان و مربیان حلقه های صالحین که در کسوت بسیجی

مشغول فعالیتهای عقیدتی هستند،تقدیر و قدر دانی شد.

حسن ختام این برنامه مولودی خوانی خواهر نوری پور بود .


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4302مطالب مرتبط