رای به سایت :
559
محبوب
حوزه 250 مبین
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 30 دي 1397 -
حضور در منطقه هویزه
#با_کاروان_راهیان_نور

حضور در منطقه هویزه

روز اول فروردین سال 97 کاروان راهیان نور حوزه 250 مبین در از یادمان منطقه هور العظیم در هویزه بازدید کردند.
calendar
تاریخ : 1397/01/02 - 18:47
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 250 مبین  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،کاروان راهیان نور حوزه 250 مبین در آغازین ساعات صبح روز اول فروردین سال 97 داز منطقه هور العظیم هویزه بازدید کردند.

در این منطقه یادمانهایی از نبردهای هشت ساله دفاع مقدس و همچنین شهدایی که با جانفشانی در این منطقه حماسه ها آفریدند، با هنرمندی زیبای بسیج و سپاه جمهوری اسلامی ایران نصب شده است.

 

کاروان راهیان نور حوزه 250 مبین در ادامه بازدید از جبهه های جنوب غرب کشور در منطقه طلائیه نیز حضور یافتند .در این منطقه حجت الاسلام حاج آقا گلسرخی به مناسبت روز شهادت امام علی ابن محمد هادی النقی علیه و علی آبائه السلام سخنرانی و مداحی کردند و آقای دورانی یکی از راویان دفاع مقدس نیز به روایت گری در مورد عملیاتهایی که در این محل انجام شده و ذکر خاطرات شهدای گرانقدر این منطقه پرداختند.

نماز مغرب و عشاء اولین روز فروردین سال 97 مهمان جمع شهدا در منطقه شلمچه بودند .سرزمینی که جای جای آن بوی شهدا می دهد و چه زیباست برگزاری نماز جماعت در همان فضایی که روزگاری شاهد دلاورمردیهای سربازان سپاه اسلام بود.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4302


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 250 مبین        منطقه 17        محله سجاد        راهیان نور        عملیاتی    

مطالب مرتبط