رای به سایت :
558
محبوب
حوزه 250 مبین
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
شنبه 24 آذر 1397 -
متن بیانیه جامعه بسیج خواهران ناحیه حبیب ابن مظاهر
متن بیانیه جامعه بسیج خواهران ناحیه حبیب ابن مظاهر

به مناسبت ولادت بانوی دو عالم حضرت دخت نبی اکرم فاطمه زهرا سلام الله علیها بیانیه توسط جامعه بسیج خواهران ناحیه حبیب ابن مظاهر در طی اجرای جسنواره میلاد کوثر در آستان مقدس امامزاده حسن علیه السلام قرائت شد.
calendar
تاریخ : 1396/12/20 - 13:28
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 250 مبین  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،به مناسبت ولادت بانوی دو عالم حضرت دخت نبی اکرم فاطمه زهرا سلام الله علیها بیانیه توسط جامعه بسیج خواهران ناحیه حبیب ابن مظاهر در طی اجرای جسنواره میلاد کوثر در آستان مقدس امامزاده حسن علیه السلام قرائت شد.

این مراسم در روز پنجشنبه 17اسفند 96 از ساعت 15الی 17 با همکاری ناحیه حبیب ابن مظاهر و تولیت آستان امامزاده حسن علیه السلام برگزار شد.

متن این بیانیه به قرار زیر است.

بسم الله الرحمن الرحیم

بیانیه ویژه ولادت بانوی دو عالم حضرت فازمه الزهرا سلام الله علیها و روز زن سال 1396

زهرا عصاره عصمت است.زهرا آئین پاکی است.زهرا زلال کوثر است.ای همیشه جاری!ای بهار کوتاه!ای ترنم باران وحی!در شکوه مقام تو حیرانم که معنویت ،به رشته های چادرت دست نیاز می آویزد و معرفت به غبار آستان خانه ات بوسه می زند.وجود پاک تو ،تنها یک تفکر یا تصور ویا یک حقیقت حیات بخش نیست،بلکه تجسمی عینی و زنده از برکت خداوند بر اسنان است.و از این روست که فاطمه را ناموس و علت هستی می دانند و اگر فاطمه(س)پا ه جهان فانی نگذاشته بود و خاک هبوط را به قدوم خود مبارک نمی کرد دیگر برای پیروانش هدفی وجود نداشت تا برای آن به شهادت برسند و جهاد کنند.

ما خواهران بسیجی ناحیه حبیب ابن مظاهر ضمن گرامی داشت سالروز میلاد با برکت حضرت صدیقه طاهره ،ام ابیها فاطمه الزهرا(س)ضمن تجدید میثاق با بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی (ره)ومقام معظم رهبری(دامت برکاته)در جهت حفظ و ادامه راه بانوی بزرگ اسلام بار دیگر با ذکر یا زهرا(س)در پایان هر بند پیمان خویش را استوا می سازیم.

1- ما زنان مسلمان با الهام گیری از باعاد مختلف شخصیت حضرت زهرا(س)در عرصه های مختلف زندگیو با عنایت به نقش بی بدیل زن و مادر در زندگیو تربیت فرزندان در عصری که کشورهای غربی در راستای استعمار فرانو،با مطرح کردن شعارهای فریبنده در جهت احقاق حقوق زنان با شعارهای فمنیستی خود در شدد از بین بردن جایگاه حقیقی زن هستند با افزایش بصیرت و معرفت و شناخت جایگاه و شأن خود با صلابت و افتخار به ایفای وظیفه خویش می پردازیم و از همین طریق به کمال واقعی خویش نائل می آئیم.

2- ما زنان مسلمان با پیروی از مقتدای خود حضرت زهرای مرضیه (س)با حضور در صحنه های مختلف اجتماعی و سیاسی ،ضمن تبعیت کامل از ولی فقیه زمانمان سید علی خامنه ای (دامت برکاته)اعلام می داریم و در تربیت فرزندانی ولایت مدار تمام تلاش خود را خواهیم نمود.

3- ما بانوان مسلمان اط مسئولین و دست اندرکاران فرهنگی کشور خواستاریم در راستای صیانت از فرهنگ عفاف و حجاب که برجای مانده از مکتب فاطمی است و با ریخته شدن خون شهدای انقلاب و 8سال دفاع مقدس تثبیت گشته است تلاش مجدانه نمایند.

4-ما زنان انقلابی ئر تحقق اقتصاد مقاومتی در سال تولید و اشتغال جهت پیشرفت و اعتلای کشور عزیزمان با مدیریت صحیح اقتصادی در منزل و امور مالی زندگی نقش بسزائی را در راستای طرح تحول اقتصادی به وجود آمده ایفا خواهیم نمود.

5-ما از حقوق زنان آزاده و مسلمان سرتاسر جهان به ویژه کشورهای اسلامی بحرین ،عراق،سوریه،یمن و میانمار حمایت نموده و به آنان اعلام می نمایئیم ،همانگونه که حضور حضرت زهرا (س)و زینب کبری(سلا الله علیهما)در وقایع مهم تاریخی باعث اعتلاء و پیشرفت مکتب اسلام گشت،این نقش را امروز در شرایطی که بیداری اسلامی در میان ملته ها به وجود آ»ده است،شما زنان مسلمان بردوش دارید و ما امیدواریم که با ایستادگی خود،هماهنگ با مردان مبارز از اسارت حاکمان مزدور خود رهایی یابید.

بسیج جامعه زنان ناحیه حبیب ابن مظاهر


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4302مطالب مرتبط