رای به سایت :
155
محبوب
حوزه 249 المهدی(عج)
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
غربی شدن تکنیک های رسانه ای در جامعه اسلامی تناقض است
معاون فرهنگی سپاه حضرت محمد(ص):

غربی شدن تکنیک های رسانه ای در جامعه اسلامی تناقض است

نوبخت ضمن اشاره به پیشرفت غرب در رسانه گفت:تکنیک های رسانه در حال غربی شدن است و این در جامعه اسلامی ما برای فعالیت های رسانه ای یک تناقض است.
calendar
تاریخ : 1394/04/11 - 13:55
3
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از حوزه249 المهدی(عج)،نخستین جلسه تحریریه روزنامه جوان برگزار شد.

نوبخت مسئول معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت رسول الله(ص) در این جلسه ضمن تبریک ولادت امام حسن مجتبی(ع) خاطر نشان کرد: بومی شدن نشریه جوان از مطالبات سپاه تهران بزرگ می باشد.

وی همچنین ضمن تبیین اهمیت رسانه بیان کرد:رسانه تمام قالب های زندگی انسان را در برگرفته است و کمتر انسانی است که درگیر این رسانه ها نباشد.

مسئول فرهنگی سپاه حضرت محمد(ص) ادامه داد:دشمن امروزه با ابزار رسانه ها به جنگ باورها و عقاید ما آمده است و با تمام توان تمامی تلاش خود را در جهت تغییر این عقاید و دور شدن آن از ابعاد تفکر اسلای می کند.

وی ضمن اشاره به اهمیت کار رسانه ای در عصر امروز بیان کرد:با مطالعه اندیشه های شهید آوینی به این باور می رسیم که رسانه امرز خود به تنهایی القا کننده یک پیام است که تمامی تلاش ها بر روی شیوه و چگونگی تاثیر این پیام بر روی مخاطب است.

نوبخت همچنین ضمن اشاره به پیشرفت غرب در رسانه گفت:تکنیک های رسانه در حال غربی شدن است و این در جامعه اسلامی ما برای فعالیت های رسانه ای یک تناقض است.

معاون فرهنگی سپاه حضرت محمد(ص) در پایان ضمن اشاره به اهمیت شناخت فضای رسانه ای بومی سازی مبانی فکری رسانه ها را یک حرکت سخت ولی مثبت در جهت رشد و پیشرفت رسانه ها در سطح بسیج ارزیابی کرد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4276مطالب مرتبط