رای به سایت :
409
محبوب
حوزه 248 ایمان
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
روسیه تلگرام را در هم کوبید
روسیه تلگرام را در هم کوبید

واقعیت های کنونی مسدویت تلگرام در روسیه
calendar
تاریخ : 1397/03/05 - 10:36
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از حوزه 248 ایمان  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،
 رتبه دامنه اصلی آدرس دهی تلگرام t.me در روسیه از ۱۰۵ اکنون به رتبه ۷۸۵ سقوط کرده است.
 میزان استفاده از تلگرام در روسیه از ۲۸% به ۴.۱% افت پیدا کرده است.
 برخلاف مطب ادعایی روزنامه ایران مبنی بر نقل قولی از وزیر ارتباطات روسیه که مدعی گردیده بودند وزیر ارتباطات روسیه اعلام کرده است «مسدودیت تلگرام شکست‌خورده است» به اذعان وزیر ارتباطات روسیه تاکنون در مراحل مختلف مسدودیت، موفقیت‌های خوبی کسب شده است. و این در حالی است که مسئول مستقیم مسدودیت تلگرام شخص وزیر ارتباطات روسیه و سازمان تابع آن، سازمان نظارت بر اینترنت روسیه می‌باشد.
 روسیه بیش از ۵۰ سرویس رایگان ارائه‌دهنده خدمات VPN را هم‌اکنون مسدود کرده است.
 شواهد میدانی از روسیه نیز موفقیت قابل توجه مسدودیت تلگرام در روسیه را ثابت می‌کند.
 مجموع کاربران اینترنت روسیه ۱۰۸ میلیون نفر میباشد از این تعداد از ابتدا رقمی بین ۱۰ تا ۱۵ میلیون طبق ادعای تلگرام، عضو تلگرام بوده‌اند اما از آمار فعالیت‌های روزانه موضوعی منتشر نشده است، این در حالی است که پرطرفدارترین و پرعضو ترین یک کانال روسی در تلگرام تنها ۵۰۰ هزار نفر عضو دارد و دیگر کانال‌ها نیز با فاصله بسیاری اعضاء بسیار کمتری دارند.
 پیرو این موضوع و انتشار در رسانه‌های داخلی، رسانه‌های معاند نیز مطالب مشابه‌ای منتشر کرده و می‌کنند، سایت های بی‌بی‌سی، کلمه، رادیو فردا و صدای آمریکا و شبکه من و تو بطور جدی در حال حمایت از موضوع تلگرام هستند.
 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 14364
الهام صدیقی


tags
   خبر قسم        عکس قسم        سایر محتوا قسم        حوزه 248 ایمان        منطقه 17        محله امام زاده حسن        روسیه        تلگرام        ارتباطات    

مطالب مرتبط