رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
رونمایی از سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه با طنین سالار عقیلی
رونمایی از سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی روسیه با طنین سالار عقیلی

سالار عقیلی ضمن گفتگو در خصوص روند شکل گیری سرود رسمی تیم فوتبال ایران، گفت: در روسیه همراه تیم ملی فوتبال ایران خواهیم بود و در شهرهایی که تیم ملی بازی دارد، کنسرت‌هایی برگزار خواهیم کرد.
calendar
تاریخ : 1397/03/01 - 15:06
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ، نقل ازبسیج پرس :سالار عقیلی، در گفتگو با خبرگزاری بسیج پرس در خصوص روند ساخت سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اظهار داشت: فدراسیون فوتبال برای ساخت سرودی مناسب برای تیم ملی فوتبال در جام جهانی روسیه مکاتباتی را با بنیاد رودکی انجام داد. بنیاد رودکی هم خوانندگی این کار را به من پیشنهاد کرد.
وی افزود: بنده در این خصوص دو اثر اجرا کردم. آهنگسازی یکی از این آثار را دوست خوب و هنرمندم بابک زرین انجام داده و شعرش از آقای احسان افشاری است و یکی دیگر از این آثار به آهنگسازی آقای فریدون شهبازیان است و شعرش را آقای عبدالجبار کاکائی سروده است.
وی در خصوص گروه نوازندگی این آثار ابراز داشت: این ارکستر تلفیقی از برخی نوازندگان ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی است و قرار است این دو اثر با رهبری آقای روحانی در کشور روسیه اجرا شود.در این دو ارکستر از سازهای کلاسیک استفاده خواهد شد.
عقیلی در مورد تاثیر موسیقی بر ورزش و روحیه برتری طلبی ورزشکاران تصریح کرد: به نظر می رسد موسیقی به طور کل در برانگیختن انسان تاثیرگذاری بالایی دارد.
سالار عقیلی در پایان اشاره کرد: در روسیه همراه تیم ملی خواهیم بود و در شهرهایی که تیم ملی بازی دارد کنسرت‌هایی برگزار خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید...


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10090
حمیررضا یامینیمطالب مرتبط