رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
چهارشنبه 01 خرداد 1398 -
کتاب پرفروش «آتش و خشم» در راهپیمایی ۲۲ بهمن عرضه می‌شود
کتاب پرفروش «آتش و خشم» در راهپیمایی ۲۲ بهمن عرضه می‌شود

اولین ترجمه از کتاب «آتش و خشم» که به تازگی در ایران به زبان فارسی برگردانده شده فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مخاطبان عرضه می‌شود.
calendar
تاریخ : 1396/11/21 - 18:14
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،اولین ترجمه از کتاب «آتش و خشم» که به تازگی در ایران ترجمه و چاپ شده فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن به مخاطبان عرضه می‌شود.

بر اساس این گزارش، کتاب «آتش و خشم» نوشته مایکل وولف است که توسط انتشارات بین المللی نحل منتشر و راهی بازار نشر شد و پس از چند روز به چاپ دوم رسید.

با توجه به اقبال عمومی در داخل کشور از این کتاب، انتشارات نحل تصمیم گرفت این کتاب را غرفه خود در خیابان آزادى جنب مترو شادمان و در مسیر راهپیمایی فردا (۲۲ بهمن) ارائه دهد.

کتاب جنجالی مایکل وولف درباره یک سال ابتدایی فعالیت ترامپ در کاخ سفید است، گزارش‌ها و مصاحبه‌های خبری زیادی در خصوص این کتاب و انگیزه نگارش آن به انتشار رسیده است.

کتاب پرفروش امریکا در ایران توسط انتشارات نحل و با ترجمه علی صالحی طالقانی و صالح فاضل چاپ شد.

این کتاب بیشتر از آنچه باید کاخ سفید در دوران ترامپ را به کاخ شیشه‌ای تبدیل کرده و گروه مشاوران ترامپ که حالا به هر دلیلی در کابینه‌اش حضور ندارند، کمک زیادی به فرآیند نوشته شدن این کتاب کرده‌اند. اهمیت این کتاب از منظر اخباری که منتشر کرده و تحلیل‌ها از رفتار و عملکرد ترامپ در یک سال ابتدایی ریاست‌جمهوری‌اش باعث شد که افراد و گروه‌های گوناگون گزارش‌های ویژه‌ای در خصوص کتاب تهیه کنند تا اینکه انتشارات بین المللی نحل با انتشار این کتاب کل محتوای آن را در اختیار همۀ علاقمندان و صاحب نظران قرار داد.

وولف نویسنده آثار پرفروش داستانی است و در کتاب «آتش و خشم» داستان‌هایی درباره قدرت سیاسی انفجاری را به نگارش در آورده است.

کتاب تازه منتشرشده از مایکل وولف، روزنامه‌نگار آمریکایی که این روز‌ها جنجال زیادی در داخل آمریکا به‌پا کرده، نشان می‌دهد ترامپ حتی پیش از انتخاب شدن به‌عنوان رئیس‌جمهور ایالات‌متحده نیز به‌دلیل دوستی عمیق با یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌داران یهود، بنا داشت اقدامات جدی در این زمینه انجام دهد.

مخاطب کتاب از خلال صفحات آن، به این جملات می‌رسد که ترامپ در کاخ سفید مثل یک بچه رفتار می‌کند و در عمل توانایی رهبری یک کشور را ندارد. این جملات نتیجه‌ای هستند که از سخنان استیو بنن مشاور پیشین ترامپ در کتاب گرفته می‌شود.

او به نوعی ولیعهد ترامپ بود و علاوه بر سخنان او، درباره این مساله نیز مطالبی در کتاب مطرح می‌شود که پیامد‌های سیاسی فعلی آمریکا روشن نیست.

یکی از چهره‌هایی که در این کتاب اظهار نظر کرده، معتقد است یا ترامپ را عزل خواهند کرد یا خودش خسته خواهد شد و کناره‌گیری خواهد کرد.

وولف در این کتاب ۴۰۰ صفحه‌ای، جزئیات جدیدی درباره هرج و مرج موجود در دفتر کار کاخ سفید را افشا کرده است.

انتشارات بین المللی «نحل» ضمن اقدامی ویژه به منظور اینکه خوانندگان راحت‌تر و سریع‌تر به محتوای کتاب دسترسی داشته باشند، هم زمان با انتشار کاغذی کتاب، نسخه الکترونیکی آن را نیز توسط شرکت طاقچه و کتابراه در اختیار علاقمندان قرار داده است.

این کتاب توسط انتشارات بین المللی نحل منتشر شده و از امروز به صورت چاپی و الکترونیک به بازار عرضه شده است.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 10090
حمیررضا یامینیمطالب مرتبط