رای به سایت :
1878
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
دوشنبه 01 مرداد 1397 -
اردوی کوهپیمایی پایوران ناحیه حبیب ابن مظاهر در ارتفاعات داراباد برگزار شد
صبح امروز(پنجشنبه) 16 شهریور

اردوی کوهپیمایی پایوران ناحیه حبیب ابن مظاهر در ارتفاعات داراباد برگزار شد

صبح امروز(پنجشنبه) 16 شهریور ،اردوی کوهپیمایی پایوران ناحیه حبیب ابن مظاهر در ارتفاعات داراباد برگزار شد
calendar
تاریخ : 1396/06/16 - 12:50
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،صبح امروز(پنجشنبه) 16 شهریور ،به همت مرکز تربیت بدنی ناحیه حبیب ابن مظاهر اردوی کوهپیمایی به منظور ارتقاء سلامت جسمی و ایجاد روحیه نشاط پایوران در ارتفاعات کوههای تهران برگزارشد.

این اردوی کوهپیمایی که با هدف افزایش روحیه نشاط و تندرستی پایوران و بسیجیان در ارتفاعات کوههای تهران برگزار شد با حضور پایوران و بسیجیان ناحیه حبیب ابن مظاهر در ارتفاعات کوه های دارآباد همراه بود.

بهمن بیابانگشت معاون تربیت بدنی ناحیه حبیب ابن مظاهر در مصاحبه با خبرنگار قسم ضمن تشریح برنامه های معاونت تربیت بدنی ناحیه حبیب ابن مظاهر گفت: پنجشنبه هفته جاری با حضور بسیجیان منطقه 17 و نیروهای کادر این ناحیه، اردوی کوهنوردی در ارتفاعات تهران برگزار شد.

وی در مورد وفاید ورزش گفت: در دنیاى ماشینى امروز که تحرّک و فعّالیت کافى اندامهاى بدن کاهش یافته است؛ نیاز به ورزش و نرمش، بیشتر احساس مى شود؛ تا عضلات به کار انداخته شوند و توانایى خود را در طول عمر حفظ کنند.

وی اظهار داشت هدف از ورزش کردن و تربیت بدنی، پرورش جسم و توسعه کامل قوای فکری و اخلاقی و آماده ساختن افراد مفید برای جامعه می باشد و از آنجا که هیچ عمل مثبتی خالی از نتایج مربوطه نیست.

معاون تربیت بدنی ناحیه حبیب ابن مظاهر اذعان داشت ورزش زمانى تأثیرات عمیق در انسان خواهد داشت؛ که در آنِ واحد، تأثیرات روحى نیز ایجاد کند؛ به عبارتى، هم جسم را قوى کند و هم عقل را. در واقع، ورزش پیکار با سستى و پستى است و ورزشکار ورزیده، کسى است که صاحب قواى بدنى و سجایاى اخلاقى باشد.

بیابانگشت تصریح کرد سیستم هاى مختلف بدن، در اثر ورزش کارایى بهترى پیدا مى کنند و موجبات سلامتى و طول عمر را فراهم مى نمایند. ورزش پیر شدن و سالمندی را به تاخیر می اندازد و باعث حفظ تناسب اندام و زیبایی بدن افراد می شود. از پوکی استخوان جلوگیری و سیستم اسکلتی بدن را تقویت می نماید.

وی ادامه داد ورزش به شما کمک خواهد کرد تا چربی را از دست داده و لاغر شوید. اما باید دلایل مهم بیشتری برای ورزش کردن وجود داشته باشد. شما نه تنها برای کسب و حفظ سلامتی ورزش می کنید بلکه برای زندگی و زندگی کردن این عمل را انجام می دهید.

معاونت تربیت بدنی ناحیه حبیب در پایان با بیان اینکه در ایام هفته ورزش کارکنان این ناحیه در حال برگزاری است گفت:در مناسبتهای سال نیز مسابقات ورزشی در سطح ناحیه ،حوزه های مقاومت، محله های منطقه17 به صورت گروهی و خانوادگی و همچنین انفرادی برگزار می شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 15572
علی مختارفر


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر        منطقه 17        محله امام زاده حسن        دارالشهدای تهران        کوهپیمایی                                    
مطالب مرتبط