رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
چهلمین دوره مسابقات قرآن استان تهران آغاز می‌شود
از فردا

چهلمین دوره مسابقات قرآن استان تهران آغاز می‌شود

گروه مسابقات: چهلمین دوره مسابقات قرآن استان تهران از صبح روز ۱۶ مردادماه با برگزاری مراسم افتتاحیه آغاز می‌شود و تا روز ۲۰ مردادماه ادامه خواهد داشت.
calendar
تاریخ : 1396/05/15 - 14:37
source
منبع : ایکنا
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،چهلمین دوره مسابقات قرآن استان تهران از صبح فردا، ۱۶ مردادماه با برگزاری مراسم افتتاحیه در آستان مقدس امامزاده حمیده خاتون(س) تهران آغاز می‌شود و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

بر همین اساس مراسم افتتاحیه این مسابقات ساعت ۸:۳۰ صبح روز دوشنبه، ۱۶ مردادماه آغاز می‌شود و در ادامه آن نیز بلافاصله رقابت‌های بخش بانوان آغاز خواهد شد. مسابقات بخش بانوان به مدت دو روز ادامه دارد و پس از آن نیز از روز ۱۸ مردادماه رقابت‌های بخش آقایان آغاز می‌شود. 

بر همین اساس در این دوره از مسابقات ۱۸۰ شرکت کننده در دو بخش بانوان و آقایان حضور دارند و به مدت پنج روز در رشته‌های حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ پنج جزء قرآن کریم، قرائت تحقیق، ‌قرائت ترتیل، دعاخوانی و اذان(ویژه آقایان) برگزار می‌شود.

از جمله ویژگی‌های این دوره از مسابقات استفاده از داورانی غیر بومی در ترکیب هیئت داوران است که برای اولین بار صورت می‌گیرد. داوران این دوره از مسابقات مجموعاً ۱۶ نفر هستند که ۱۰ نفر در بخش آقایان و شش نفر نیز در بخش بانوان مسابقات را قضاوت خواهند کرد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 17861
فاطمه بیک زادهمطالب مرتبط