رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
مرگ بر آمریکا بزرگ ترین مصداق جهاد کبیر است
مرگ بر آمریکا بزرگ ترین مصداق جهاد کبیر است

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه از شعار" مرگ بر آمریکا" به عنوان بزرگ ترین مصداق جهاد کبیر یاد کرد و گفت: امروز اقتدار زدایی در عرصه های نظامی، علمی، اقتصادی و سیاسی از سرفصلهای مقابله آمریکا با انقلاب اسلامی است.
calendar
تاریخ : 1396/05/03 - 12:23
source
منبع : بسیج پرس
0
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر عبدالله حاجی صادقی جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش بسیج اساتید و نخبگان حوزه علمیه قم که در مرکز آموزش امامت  مشهد مقدس برگزار شد، از روحانیون به عنوان سنگرنشینان دفاع از اسلام نام برد و با تاکید بر اینکه استکبار جهانی موجودیت خود را با وجود انقلاب اسلامی در خطر نابودی می بیند، گفت: 60 موسسه رسمی در وزارت امور خارجه و 100 اندیشکدهNGO دانشگاهی در آمریکا ماموریت دارند که به تعبیر خود بر روی پدیده انقلاب اسلامی و راه مبارزه با آن کار کنند که در جمع بندی نتایج این مراکز یکی از محورهایی که به اتفاق به آن اشاره داشته اند این بود که جریان سلطه و انقلاب اسلامی بطور همزمان نمی توانند حق حیات داشته باشند و آشتی ناپذیرند.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی مرگ تدریجی نظام سلطه را رقم می زند، اظهار کرد: در مقابل این واقعیت به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) استکبار جهانی نیز جبهه ای عظیم، وسیع، نامتجانس و با قدرت تبلیغاتی بالا ایجاد کرده تا ماندگاری انقلاب را برهم بزند و برای تحقق آن همه سرمایه های خود را به میدان آورده است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی"اقتدار زدایی" در عرصه های نظامی،علمی، سیاسی و اقتصادی را از سرفصلهای مقابله آمریکایی ها با انقلاب اسلامی عنوان و تصریح کرد: به صراحت می توان گفت که آمریکایی ها اگر ذره ای زمینه پیروزی را در خود ببینند، از پای گذاشتن در جنگ با ما کوتاه نمی آیند.

وی دفاع از دین و زبان گویای دین بودن را فلسفه وجودی روحانیت دانست و خاطرنشان کرد: دشمنان امروز به این جمع بندی رسیده اند که موتور محرک انقلاب اسلامی اسلام است و اسلام باید خاموش شود تا بتوان انقلاب را ناکارآمد کرد و در این شرایط که جبهه دشمن "اسلام هراسی " را در دستور کار خود قرار داده است ،نقش روحانیت نقشی مهم و تعیین کننده می باشد.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه از شعار "مرگ بر آمریکا" به عنوان بزرگترین مصداق جهاد کبیر یاد کرد و گفت: امروز تقابل آمریکا با ما بر سر انرژی هسته ای یا مسائلی از این قبیل نیست، بلکه دشمن مبانی دینی ما را هدف  قرار داده است.

وی در ادامه با اشاره به فلسفه وجودی بسیج اساتید، اظهار کرد: حفظ و تقویت روحیه انقلابی در حوزه و بین طلاب، بصیرت افزایی نسبت به تهدیدها، خطرات، فتنه ها و برنامه ریزی های دشمن، تقویت انگیزه و روحیه جهادی مبتنی بر منطق قرآنی برای دفاع از انقلاب و نیز هدایت تمامی اقشار بسیج و بسیجیان از رسالتهای بسیج اساتید حوزه می باشد .

حجت الاسلام و المسلمین حاجی صادقی در پایان با تاکید بر اینکه بسیج اساتید و حوزه علمیه، " روحیه ی انقلابی" را با معنویت، علم و بصیرت ملازم می داند ،گفت: در شرایطی که دشمن تمام ظرفیت های خود را در تقابل با انقلاب اسلامی بکار گرفته است، همه ما می بایست با غیرت دینی کمک کنیم تا ماندگاری انقلاب اسلامی به عنوان امانت شهدا و تولد جبهه اسلام ناب محمدی (ص) تقویت شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16386
. بقایی


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر        منطقه 17        محله باغ خزانه        دارالشهدای تهران        قسم        حفاظتی                            

مطالب مرتبط