رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
با حجاب در مقابل دشمن بایستیم / افتخار می کنم پسرم مدافع حرم است
با حجاب در مقابل دشمن بایستیم / افتخار می کنم پسرم مدافع حرم است

یک مادر شهد مدافع حرم، گفت: باید برای مبارزه با دشمن پوشش خود را بهتر حفظ کنیم.
calendar
تاریخ : 1396/04/24 - 16:08
2
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ، مادر مسعود عسگری شهید مدافع حرم در گفتگو با خبرنگار قسم با بیان اینکه داشتن حجاب یک امر طبیعی و بی حجابی غیر طبیعی است، گفت: زن همانند یک صدف که گوهر را در دل خود نگه می دارد با ارزش است.

وی با اشاره به اینکه زنان ایرانی عفیف و مومن هستند، اظهار داشت: متاسفانه دشمنان اسلام سعی می کنند عفت را در خانواده های ما از بین ببرند که همین امر باعث نابودی خانواده و درنتیجه مملکت می شود.

این مادر شهید، بیان کرد: ما باید برای مبارزه با دشمن پوشش خود را بهتر حفظ کنیم.

مادر شهید مدافع حرم مسعود عسگری با اشاره به اینکه جوانان باید به حرف خدا و ائمه اش گوش دهند نه به به کشورهای غربی و آمریکا که دشمنان ما هستند، تاکید کرد: دشمن هیچ شوخی با اسلام ندارد و دشمن، دشمن که دشمنی کند.

وی با اشاره به اینکه وقتی دشمن به ما بگوید بی حجاب باش و اعتراض کن یعنی می خواهد نقطه ضعف ما باشد، تاکید کرد: ما باید برعکس خواسته های دشمن را عمل کنیم.

این مادر شهید، با بیان اینکه فرزندم را با افتخار به دفاع از حرم مطهر حضرت زینب (س) فرستادم، تصریح کرد: با وجود گذشت 2 سال از شهادت پسرم، هرگز از اینکه مدافع حرم بوده پشیمان نیستم و افتخار می کنم فرزندم به این راه رفته است.

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن، نابودی ایران است، افزود: اگر جوانان ما بیرون از مرزها از دین و کشورمان دفاع نکنند، مسلما در کشورمان امنیت نخواهیم داشت و آن را از دست می دهیم.

مادر شهید مدافع حرم مسعود عسگری در پایان بیان کرد: حاضرم برای در امان ماندن دین و امنیت کشورم دو فرزند دیگرم نیز مدافع حرم شوند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16386
. بقاییمطالب مرتبط