رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
زن ایرانی یک کالا نیست
زن ایرانی یک کالا نیست

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل، گفت: دشمنان ایران بدانند که از زن ایرانی همانند زن های اروپایی به عنوان کالا نمی توان استفاده کرد.
calendar
تاریخ : 1396/04/24 - 15:10
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،  اصغر صفری جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل در گفتگو با خبرنگار قسم، با بیان اینکه تمامی مسلمانان باید روز عفاف و حجاب را گرامی دارند، گفت: 21تیر ماه به دلیل هتک حرمت کردن ساحت مقدس مسجد گوهرشاد، روز عفاف و حجاب نامگذاری شد.

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل با تاکید بر اینکه به همراه ناحیه حبیب ابن مظاهر با تجمع در میدان زکات منطقه 17و راهپیمایی تا آستان مقدس امام زاده حسن(ع) این روز را گرامی داشتیم، اظهار داشت: ما سعی می کنیم به همراه بانوان، خواهران و مادرانی که در این منطقه زندگی می کنند افرادی را که به چادر که یک حجاب برتر است تمایلی ندارند، را با این حرکت تشویق کنیم.

وی ادامه داد: همچنین از طرفی نیز می خواهیم به دشمنان ایران بگوییم که از زن ایرانی همانند زن های اروپایی به عنوان کالا نمی توان استفاده کرد.

صفری، بیان کرد: انشاالله این تجمع ها ادامه داشته باشد تا به مقصد اصلیمان که ظهور امام زمان(عج) و تحقق جامعه اسلامی به آن مرتبه خاص است، برسیم.

جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج مسلم ابن عقیل در پایان، تصریح کرد: از فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حبیب ابن مظاهر، بسیجیان و مردم عزیز مناطق17 و 18 که در این مراسم شرکت کردند تشکر می کنم.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16386
. بقاییمطالب مرتبط
Reply
no
0
yes
0
منسوبی
1396/04/27 - 11:01
خبر خیلی خوب است