رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
تجمع روز عفاف و حجاب، جهادی در عرصه جنگ نرم است
تجمع روز عفاف و حجاب، جهادی در عرصه جنگ نرم است

حجت السلام والمسلمین احمد پناهیان، گفت: تجمع روز عفاف و حجاب یک جهاد تمام عیال فی سبیل الله در عرصه جنگ نرم و انقلاب فرهنگی است.
calendar
تاریخ : 1396/04/24 - 14:26
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ، حجت السلام والمسلمین احمد پناهیان در گفتگو با خبرنگار قسم با بیان اینکه تجمع روز عفاف و حجاب قطعا در بانوان تاثیرگذار است، گفت: یکی از مشکلاتی که در صدر اسلام پیش آمد به این دلیل است که این رویه نگاه پیغمبر (ص) ادامه پیدا نکرد و کسانیکه تصدیق کردند در تصدیقشان پافشاری نکردند.

وی ادامه داد: امام حسین(ع) فرمود: اگر بودند کسانیکه دائم حق را می گفتند شما نمی توانستید حق آل پیامبر را قصب کنید.|

پناهیان با اشاره به اینکه مسئله حجاب، عفاف و عفت صرفا یک وظیفه اساسی و دینی نیست، اظهار داشت: این مسئله یک زیرساخت حاکمیت اسلامی است، زیرا به مسئله خانواده باز می گردد.

به گفته وی، دشمنان ما مرادشان از تهدید خانواده، نابودی حکومت اسلامی است.

پناهیان با تاکید بر اینکه برنامه گرامیداشت روز عفاف و حجاب هر سال یکبار برگزار می شود، افزود: به نظر بنده بهتر است این برنامه ها فصلی یکبار و یا ماهی یکبار برگزار شود.

وی با بیان اینکه نسل های امروز در مدارس و دانشگاه ها این اصول را نمی آموزند، تاکید کرد: این حرکت ها یک جهاد تمام عیال فی سبیل الله در عرصه جنگ نرم و انقلاب فرهنگی است.

پناهیان با اشاره به افزایش تجمع روز عفاف و حجاب در مناطق تهران، گفت: تجمع روز عفاف و حجاب برنامه در منطقه 17 به دلیل حضور علما، خانواده معزز شهدا، افزایش هیئت های مذهبی، مساجد و دارالشهدا بودن نسبت به سایر مناطق تهران پر رنگ تر است.

وی درپایان بیان کرد: امیدواریم این حرکت ها منجر به فرهنگ سازی شود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16386
. بقاییمطالب مرتبط