رای به سایت :
1918
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 29 ارديبهشت 1398 -
لزوم برخورد مدافعان حجاب با هرگونه هنجارشکنی
امام‌جمعه رودسر تأکید کرد:

لزوم برخورد مدافعان حجاب با هرگونه هنجارشکنی

حجت‌الاسلام والمسلمین تقی روحانی گفت: قطعا ترویج هرگونه بی‌عفتی و بی‌حجابی از هیچ‌کس در نظام اسلامی پذیرفته نیست. لذا، مدافعان در این جبهه با اقتدار با هرگونه هنجارشکنان باید برخورد کنند.
calendar
تاریخ : 1396/04/21 - 12:14
source
منبع : خبرگزاری قرآنی
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر، حجت‌الاسلام والمسلمین تقی روحانی، امام‌جمعه رودسر در مراسمی که به مناسبت هفته عفاف و حجاب در دانشگاه آزاد اسلامی رودسر و املش برگزار شد، ضمن تبریک به مناسبت آزادسازی شهر موصل به دست رزمندگان جبهه مقاومت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مسجد گوهرشاد که در راه دفاع از عفاف و حجاب به شهادت رسیدند طی سخنانی به موضوع رعایت عفاف و حجاب از منظر قرآن کریم پرداخت.
وی بیان کرد: همه اقشار به‌ویژه کارکنان دولت در سراسر کشور با پرداختن به عفاف و حجاب همه جانبه به دستورات و تعالیم قرآنی و خون شهیدان عنایت داشته باشند.
امام‌جمعه رودسر ادامه داد: قطعا ترویج هرگونه بی‌عفتی و بی‌حجابی از هیچ‌کس در نظام اسلامی پذیرفته نیست. لذا، مدافعان در این جبهه با اقتدار با هرگونه هنجارشکنان باید برخورد کنند.
یادآور می‌شود، در پایان این نشست امام جمعه شهرستان رودسر از رئیس، اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد رودسر و املش تقدیر و تشکر کرد و به چهار نفر از آقایان و بانوان فعال در عرصه فرهنگی لوح تقدیر اعطا شد.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 16386
. بقاییمطالب مرتبط