رای به سایت :
1863
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 30 ارديبهشت 1397 -
مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در قم برگزار می‌شود
از سوی مجلس خبرگان رهبری و جامعه مدرسین

مراسم بزرگداشت آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در قم برگزار می‌شود

مجلس ختم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) از سوی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و شورای عالی حوزه های علمیه روز پنجشنبه برگزار می شود.
calendar
تاریخ : 1395/10/22 - 16:18
source
منبع : بسیج پرس
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر ،مجلس ختم و بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی(ره) از سوی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و شورای عالی حوزه‌های علمیه برگزار می شود.

در اطلاعیه‌ای به این مناسبت آمده است: با عرض تسلیت به مناسبت درگذشت یار دیرین امام، انقلاب و رهبری، مرحوم حضرت آیت‌الله حاج شیخ اکبر هاشمی رفسنجانی(ره) رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو مجلس خبرگان رهبری که در قبل و بعد از انقلاب اسلامی در میدان های گوناگون، نقش سرنوشت سازی در تحکیم مبانی اسلام، ارکان نظام، ولایت فقیه و رهبری معظم انقلاب «مدظله العالی» ایفاء نموده و در مدیریت های عالی نظام و در خدمت به مردم عزیز آثار ماندگاری از خود بجای گذاشت.

این اطلاعیه می‌افزاید:‌ بدین وسیله به اطلاع می‌رساند مراسم بزرگداشت آن مجاهد نستوه روز پنج شنبه 23 دی‌ماه بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد اعظم قم برگزار می شود و شرکت علمای اعلام، طلاب و فضلای حوزه های علمیه و عموم مردم ولایتمدار، تعظیم شعائر و تجلیل از مقام شامخ آن روحانی مبارز خواهد بود.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 1374


مطالب مرتبط