رای به سایت :
1917
محبوب
ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
سخنگوی‌کمیسیون‌تلفیق‌ به‌مهر خبرداد:

دو توافق مهم دولت و مجلس برای بررسی لایحه بودجه

سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس از دو توافق مهم دولت و مجلس بر سر ارائه لایحه بودجه چند دوازدهم و تمدید برنامه پنجم توسعه خبر داد.
calendar
تاریخ : 1394/11/17 - 10:42
source
منبع : خبرگزاری مهر
1
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از پایگاه مقاومت بسیج قدس رضوی  حوزه 248 ایمان  ناحیه مقاومت بسیج حبیب بن مظاهر و به نقل از خبرگزاری فارس ؛  در خصوص بررسی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس برنامه زمانبندی از زمان چاپ لایحه بودجه بررسی این لایحه توسط نمایندگان و کمیسیون‌ها آغاز شده است و این هفته باید نتیجه نهایی به کمیسیون تلفیق ارائه شود.

نماینده مردم کرمان گفت: چون مجلس سه هفته کاری تعطیل است، آغاز بررسی لایحه بودجه در کمیسیون تلفیق از نهم اسفندماه خواهد بود و تا پایان سال کمیسیون تلفیق در جلسات دو تا سه شیفته بررسی لایحه بودجه را به اتمام می‌رساند.

وی ادامه داد: ۱۵ فروردین به بعد نیز بررسی لایحه بودجه در دستور کار صحن علنی مجلس قرار خواهد گرفت.

پورابراهیمی اظهار داشت: با دولت توافق کردیم دهم یا یازدهم اسفند لایحه بودجه چند دوازدهم به  مجلس ارائه کند تا بتوانیم تنخواه مورد نیاز را در اختیار دولت قرار دهیم.

سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: بر اساس توافق دولت و مجلس در ذیل لایحه بودجه چند دوازدهم که دولت دهم یا یازدهم اسفند به مجلس ارائه می‌کند حکمی قرار خواهد گرفت که بر اساس آن تا زمان تصویب برنامه ششم، احکام برنامه پنجم پابرجاست؛ بنابراین نیازی به تمدید برنامه پنجم توسعه نخواهد بود و خود به خود با تصویب برنامه ششم توسعه، احکام بودجه طبق برنامه ششم اجرا می‌شود.

 

                                                                                                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                   

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 4954مطالب مرتبط